Сільським головам Прикарпаття розповіли про важливість добровільних пожежних частин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У рамках проекту «Сприяння розвитку добровільних пожежних частин у громадах Івано-Франківської області» для посадових осіб місцевого самоврядування відбувся перший тематичний короткостроковий семінар «Створення добровільних пожежних дружин (команд) у сільських і селищних громадах», який триватиме з четвертого по шосте квітня.

  Участь у заході взяв керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул, представники органів місцевого самоврядування та управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, активісти добровільних пожежних формувань Івано-Франківська.

  Під час семінару слухачі вивчали підходи до формування добровільних пожежних дружин (команд) відповідно до Порядку функціонування добровільної пожежної охорони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 року №564, а також ознайомилися з досвідом організації пожежної справи у Федеративній Республіці Німеччині і, зокрема, діяльності добровольчих пожежних команд у громадах землі Баварія.

  За словами Валерія Крецула, важливість семінару полягає в передачі знань та умінь для активізації робити створення у громадах пожежних формувань.

  Доктор Юрген Вальхсхьофер та керівник окружної пожежної служби у відставці Вальтер Шваб поділилися знаннями щодо теоретичних та практичних аспектів організації пожежної справи та участі у ній громадськості.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150