Міський голова зустрівся з Послом Ізраїлю в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11 квітня міський голова Руслан Марцінків провів офіційну зустріч з Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські. Основними питаннями обговорення стали: підписання угод про партнерство з ізраїльськими містами, можливість залучення інвестицій.

  «Нас цікавить Ваш досвід у напрямку безпеки міст у стані війни, а також допомога в адаптації Івано-Франківська до стандартів «smart city», – наголосив перед гостями Руслан Марцінків. У відповідь Еліав Бєлоцерковські зазначив, що сприятиме у створенні групи ізраїльських спеціалістів, які б вивчили Івано-Франківськ з точки зору моделі «розумного міста».

  «Ізраїль вже 8 років перебуває у стані перманентної війни. Але ми продовжуємо жити і навіть розвивати свій економічний потенціал. Тому, думаю, у цей час для українських міст буде цікавим наш досвід організації безпеки у населених пунктах. Ми часто запрошуємо делегації з України для ознайомлення з системою нагляду і контролю в ізраїльських містах», – розповів посол.

  Як перший крок у налагодженні співпраці, у рамках святкування Дня міста команда ізраїльських журналістів відзніме промо-ролик для інвестиційної та туристичної реклами Івано-Франківська.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150