В Івано-Франківську віддали шану жертвам нацизму (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  11 квітня у всьому світі відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

  У цей день ми схиляємо голови перед мільйонами людей, закатованих до смерті голодом, тортурами і непосильною рабською працею, заживо спалених у крематоріях фашистських концтаборів.

  Сотні тисяч наших співвітчизників завершили свій земний шлях у фашистських концтаборах. Весь світ пам’ятає і здригається від усвідомлення жахіть Бухенвальда, Освенціма, Дахау, Майданека та десятків інших концтаборів.

  З нагоди вшанування усіх закатованих та заживо спалених у нацистських концтаборах, представники обласної та міської влади, члени громадських організацій колишніх в’язнів концтаборів та малолітніх в’язнів нацизму прийшли віддати шану та покласти квіти до барельєфу жертвам нацизму, який знаходиться на стіні будинку по вул. Шопена, 1 у м. Івано-Франківську, де у роки Другої світової війни розташовувалось гестапо.

  До присутніх звернувся голова Івано-Франківського обласного відділення колишніх малолітніх в’язнів фашизму Іван Юрійович Степанець із проханням «пом’янути тих, котрі загинули і вклонитися тим, котрі, пройшовши через нелюдські страждання, зберегли у собі сили вижити і перемогти, витримавши найстрашніші випробування».

   

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150