1 мільйон 600 тисяч туристів відвідали «Буковель» за зимовий сезон 2015-2016 (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Із зими одразу в літо – пірнули найвідчайдушніші фанати гірськолижних розваг. У Буковелі завершили сезон катань масовим заїздом у купальниках. Bukovel Switch Day 2016 переключив курорт з зимового режиму роботи на літній. Відтепер замість лиж на схилах – водні лижі, замість сноуборду – вейкборд, зі снігоходів пересіли на квадроцикли, велосипеди замінили сноубайки, а на зміну борщу, вареникам і гарячому вину прийшли страви на грилі та свіжі овочі і фрукти.

  Підсумовуючи зимовий сезон, варто зазначити, що цього року в Карпатах було дуже багато туристів. Зокрема, як відзначають представники курорту Буковель, збільшення зацікавленості до гірськолижного відпочинку в Україні з боку іноземців.

  «З кожним роком збільшується число туристів з сусідніх країн, вони поступово відкривають для себе гірськолижний курорт «Буковель», як курорт європейського рівня. А ми, в свою чергу, розвиваємо інфраструктуру курорту та збільшуємо кількість трас. У сезоні 2015-2016 курорт відвідало близько 1 мільйона 600 тисяч туристів. Якщо порівнювати з минулим роком, то приріст склав близько 20%. Такої ж тенденції зростання гостей очікуємо і влітку. Хочу наголосити, що Буковель вже давно став всесезонним курортом. Цього року ми втричі збільшуємо лінію пляжу, тож на Озері Молодості зможе комфортно розміщуватись близько 20 тисяч відпочивальників одночасно», – розповідає почесний директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко.

  В день переключення сезонів у Буковелі відбувся квест «Із зими відразу в літо!», у програмі якого – змагання на велосипедах і веломобілях, подолання водних перешкод на катамарані, хореографічні випробування з Вогняною Мавпою на музично-танцювальній станції та зустріч із піратом. Загалом у програмі квесту було 9 станцій у всіх куточках курорту.

  Серед 10 команд, які зареєструвалися до участі в квесті, найпрудкішими виявилися найдосвідченіші. Команда переможців «Торнадо» з Івано-Франківська отримала у подарунок вікенд у Буковелі.

  Винагороду отримали не лише переможці. Усі гості свята поласували величезним та неймовірно смачним тортом від кондитерів комплексу VODA day&night club – перлини буковельського озера Молодості.18-кілограмовий кавовий кейк із карпатськими ягідьми з білим німецьким шоколадом, спечений за французькою технологією – справжній шедевр кондитерського мистецтва з’їли за лічені хвилини.

  Вже на травневі свята у Буковелі очікують першу хвилю туристів, адже окрім літніх атракцій, 3 травня стартує перша літня зміна в «Артек-Буковель».

   

  (Visited 128 times, 1 visits today)
 • 180x150