Можновладці Івано-Франківська пересіли в інвалідні візки (фоторепортаж)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  22 квітня в Івано-Франківську відбулася акція "Чиновник у інвалідному візку". Можновладці пересіли в інваліднні крісла, щоб на собі відчути всі проблеми та всі потреби людей з обмеженими можливостями.

  "Вірю в те, що саме така акція навчить нас співпереживати. Важливо пам’ятати, що ніхто з нас не застрахований від важких життєвих обставин. Ми перевіримо, як у Франківську живеться інвалідам – адже проблем є дійсно багато. Це і доступність туалетів, і бар’єри на тротуарах, і інші речі", – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, після чого сів у інвалідне крісло та вирушив, разом з іншими чиновниками, у поїздку з Вічевого майдану до адмінбудівлі через "стометрівку" та площу Міцкевича.

  Разом з мером на візки пересіли Олексій Кайда, Олександр Левицький, Михайло Смушак та ще ряд можновладців Франківська. Вони відзначили важкість керування візком та пересування на ньому.

  Першою проблемою, з якою стикнулися новоспечені "колясочники", стала неможливість зняти гроші з банкомата. Всі банкомати на "стометрівці" розташовані на підвищеннях, заїхати на які самотужки неможливо – в чому і пересвідчився Руслан Марцінків, так і не змігши дістатись до апарату.

  Також, як з’ясувалося, інвалідний візок може застрягти у решітці водостока. Дорогою учасники акції помітили дорогий позашляховик Nissan, припаркований на паркомісці для інвалідів. 

  Наступною проблемою стало подолання бордюру перед тротуаром. Люди з обмеженими можливостями, що також взяли участь в акції, заїжджали на нього з розгону. Руслану Марцінківу ж це не вдалося, після чого він встав з крісла та переніс його на тротуар. Це була чудова демонстрація необхідності впровадження безбар’єрних тротуарів.

  Мер, після настільки близького ознайомлення з проблемами інвалідів, пообіцяв докласти всіх зусиль до їх вирішення.

  Пропонуємо читачам Стику поглянути, як це було.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  (Visited 91 times, 1 visits today)
 • 180x150