В Івано-Франківську оголошено конкурс на кращий малюнок «Моя українська сім’я» серед дітей віком від 5 до 16 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В рамках відзначення Дня Матері та Міжнародного Дня сім’ї Департамент молодіжної політики та спорту оголошує конкурс на кращий малюнок серед дітей віком від 5 до 16 років. Намалюйте свою родину у вишиванках та прийміть участь у конкурсі «МОЯ українська сім’я». Роботи приймаються до 15 травня 2016 року за адресою вул. Грушевського 21, 8 поверх, каб. 816.

  «З метою формування духовності, моральності та родинних цінностей у дітей, ми вирішили провести такий конкурс, адже дуже важливо створити належні умови для творчого розвитку прийдешнього покоління» – зазначила заступник директора департаменту молодіжної політики та спорту Ірина Рохман.

  З метою залучення та відзначення максимальної кількості дітей конкурс поділений по віковим категорія, адже рівень підготовки і креативного бачення у кожного різний. На разі формується склад професійного журі та розпочинається прийом малюнків. Про результати конкурсу буде повідомлено на сайті міської ради та на сторінці департаменту молодіжної політики та спорту у мережі facebook.

   

  (Visited 100 times, 1 visits today)
 • 180x150