Олег Гончарук: Форум «Європа Карпат» – це наша можливість голосно заявити про Україну на європейському ринку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під керівництвом голови облдержадміністрації Олега Гончарука відбулась нарада щодо проблемних питань та перспектив соціально-економічного розвитку Прикарпаття на найближчі роки.

  Участь у засіданні взяв народний депутат України Михайло Довбенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та установ.

  Зокрема, йшлося про проведення міжнародного форуму «Європа Карпат» у Яремчі, реалізацію проектів спрямованих на розвиток туристичної галузі, ремонт автомобільних доріг тощо.

  «Форум «Європа Карпат» вперше відбудеться на теренах нашої області. Участь у ньому братимуть представники урядів та інші високопосадовці європейських країн і нашої держави. – розповів Олег Гончарук. – Таке високе представництво учасників заходу дасть можливість предметно говорити про співпрацю у різних галузях економіки. «Європа Карпат» – це наша можливість голосно заявити про Україну на європейському ринку».

  Подібну думку висловив і Михайло Довбенко: «Коли ми говоримо про «Єврокарпатську ініціативу» за кордоном, то бачимо велику зацікавленість наших партнерів, готовність до реалізації спільних проектів. Потрібно максимально ефективно використовувати цю можливість», – зазначив народний депутат України.

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150