7 лікувальних закладів Івано-Франківська уже цього тижня можуть залишитися без гарячого водопостачання

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Через існуючу значну заборгованість, постачальник НАК «Нафтогаз України» не підтвердив номінації природного газу для ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

   Це означає, що газорозподільна кампанія ПАТ «Івано-Франківськгаз» не має права розподіляти Івано-Франківським тепловикам газ. 

  Нагадаємо, відповідно до  вимог Кодексу газорозподільних систем та Закону України «Про ринок природного газу», відбір природного газу з газорозподільної системи можливий лише за наявності  у споживача підтверджених обсягів природного газу (тобто номінацій на відповідний розрахунковий період) та відсутності заборгованості перед газорозподільним підприємством. Наразі ТКЕ заборгувало ПАТ «Івано-Франківськгаз» за розподіл блакитного палива понад 8 млн. грн.

  До речі, ситуація з відсутністю номінації повторюється вже другий місяць поспіль. На початку квітня, із-за аналогічної проблеми, після попереджень, від газопостачання були відключені всі теплопостачальні підприємства області. Розуміючи соціальну важливість роботи закладів медицини, природний газ продовжили отримувати лише котельні, які забезпечують теплопостачанням медустанови Івано-Франківщини.

  «Ми зверталися до ДМП «Івано Франківськтеплокомуненерго»:врегулювати проблему з постачальником НАК «Нафтогаз України». Однак, станом на сьогоднішній день, дане питання не вирішене: номінації відсутні», – розповідає в.о.заступника голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віктор Кедик.

  Якщо ситуація не змінитися протягом кількох днів, уже цього тижня буде припинено газопостачання для 7 котелень, які обслуговують лікарні, Окрім того, в «Івано-Франківськгазі» звертають увагу на те, що ДМП  «Івано-Франківськтеплокомуненерго» потрібно погасити заборгованість за розподіл блакитного палива.

   

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150