Редакцію літературно-художнього і громадсько-політичного журналу “Перевал” реформують

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Постійна комісія Івано-Франківскої обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова підтримала реформування редакції літературно-художнього і громадського-політичного журналу "Перевал". Відповідний проект рішення буде винесено на розгляд п’ятої сесії обласної ради, яка відбудеться 26 травня. Йдеться про вихід найвищого представницького органу влади Прикарпаття з числа співзасновників видання. Цього вимагає Закон України "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації".

  Згідно з проектом рішення також передбачено перетворення редакції членами її трудового колективу в суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації. А ще передачу у власність редакції майна, яке перебуває на її балансі.

  Цього року журнал святкує 25-річчя з часу свого створення. За чверть століття на сторінках "Перевалу" друкувалися не лише прикарпатські письменники, а й автори з усієї України. Головний редактор видання запевнив, що трудовий колектив з розумінням ставиться до реформування і сподівається, що після завершення цього процесу видання буде збережено.

  В свою чергу перший заступник голови обласної ради Василь Гладій акцентував на тому, що на даний момент в області ще одне друковане видання підлягає реформуванню згідно з законодавством. Йдеться про журнал "Дзвіночок", співзасновником якого є обласна рада.

  Раніше обласна рада прийняла рішення "Про реформування редакції газети "Галичина" шляхом виходу Івано-Франківської обласної ради зі складу її співзасновників з перетворенням редакції членами її трудового колективу в суб’єкт господарювання із збереженням назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації на другому етапі реформування.

   

   

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150