Сергій Басараб обговорив у Києві питання енергоефективності у бюджетній та житловій сферах

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, перебуваючи у м. Києві, перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Сергій Басараб зустрівся з головою Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергієм Савчуком.

  Під час спілкування порушувалися питання процесу реалізації в Івано-Франківській області енергоефективних заходів, спрямованих на підвищення енергетичної ефективності бюджетної та житлової сфер.

  Під час зустрічі також йшлося про програму державної підтримки населення, ОСББ, ЖБК до впровадження енергоефективних заходів.

  Зазначимо, що в рамках проведення II Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель» було підписано 33 меморандуми про партнерство між Держенергоефективності та місцевими органами влади щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ, зокрема, й з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією.

  Нагадаємо, Сергій Басараб претендує на посаду заступника голови облради, а заступником голови ОДА може стати Галина Карп

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150