Більше тридцяти питань включено до порядку денного першого пленарного засідання п’ятої сесії обласної ради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чергова п’ята сесія Івано-Франківської обласної ради, яка розпочне свою роботу 26 травня, відбудеться у два пленарні засідання. Загалом на розгляд депутатського корпусу пропонується майже сімдесят питань.

  До порядку денного першого пленарного засідання президія обласної ради включила більше тридцяти проектів рішень. Серед них – звернення обласної ради до керівництва держави, парламенту та уряду, питання планової роботи ради, виконання обласного бюджету за перший квартал 2016 року, оренди комунального майна. Низка питань стосуються внесення змін до попередніх рішень обласної ради та обласних програм.

  "Важливим питанням є внесення змін до обласної програми підтримки учасників Революції гідності та російсько-української війни і їх сімей, зокрема, в частині соціального захисту неповнолітніх дітей тих батьків, які загинули під час революційних подій на Майдані. Попередньо до мене звернувся тато Героя України Романа Гурика. Він відзначив, що таких дітей в області є п’ять. Для них ми пропонуємо передбачити у програмі щомісячні виплати в розмірі прожиткового мінімуму. Це не буде велике навантаження на обласний бюджет, але для родин ця сума буде вагомою," – відзначив голова обласної ради Олександр Сич.

  Очільник облради також додав, що за пропозицією свого позаштатного радника, голови Спілки добровольців АТО Прикарпаття Василя Андріїва протокольно доручив підготувати на наступну сесію аналогічні зміни щодо виплат неповнолітнім дітям добровольців, котрі загинули на російсько-українському фронті.

  Окрім цього, на першому пленарному засіданні депутати обиратимуть заступника голови обласної ради і у випадку позитивного рішення голосуватимуть за присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови.

   Нагадаємо, Сергій Басараб претендує на посаду заступника голови облради, а заступником голови ОДА може стати Галина Карп

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150