Олег Гончарук взяв участь в урочистих проводах Національної збірної з футболу на Чемпіонат Європи (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук з дружиною Людмилою та донькою Валентиною взяв участь в урочистих проводах Національної збірної з футболу на Чемпіонат Європи, який відбудеться у Франції.

  Очільник Прикарпаття звернувся до спортсменів із вітальним словом та передав комплект футбольної форми освяченої біля підніжжя гори Говерла.

  «Переконаний, що українська команда достойно виступить на чемпіонаті у Франції і подарує багато позитивних емоцій уболівальникам. – зазначив Олег Гончарук. – Для мене велика честь сьогодні передати вам подарунок від прикарпатських фанів. Нехай ця форма дарує здоров’я, піднімає командний дух і веде до нових високих перемог».

  Слід відзначити, що напередодні вболівальники Івано-Франківщини зібралися біля найвищої гори в Україні, де організували прання футбольної форми у гірській ріці Прут, що впадає у Дунай – найбільшу водну артерію Європи, котра разом зі своїми притоками охоплює територію вісімнадцяти європейських країн.

  За словами учасників заходу, такий звичай у цьому краї існує давно. Вважається, що цілющі властивості природи дарують здоров’я, додають сили для високих досягнень.

  Також священнослужителі різних конфесій освятили футбольну форму та помолилися за перемогу української збірної на чемпіонаті.

   

  (Visited 41 times, 1 visits today)
 • 180x150