Прикарпаття перейматиме досвід Словаччини у галузі енергоефективності

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася зустріч з депутатом Європейського парламенту від Словацької Республіки Іваном Штефанцем.

  Зазначимо, що депутат перебуває в Івано-Франківську в рамках участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Європейська інтеграція: механізми асоціації України», яка відбудеться 26 травня у Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника.

  Під час наради, Ярослав Паранюк наголосив на тому, наскільки важливим для Прикарпаття, й України загалом, є обмін досвідом щодо підвищення енергоефективності саме зі словацькими колегами.

  «Раді тому, що можемо сьогодні поспілкуватися з вами. Досвід Словаччини у сфері енергоефективності – чудовий приклад для наших фахівців, адже питання енергоефективності та енергозберігання на сьогодні є надзвичайно важливим для України» – зауважив заступник голови ОДА.

  Було обговорено можливості налагодження співпраці в різнопланових аспектах. Зокрема, йшлося про підписання меморандуму про співпрацю між представниками малого і середнього бізнесу України та Словаччини.

  На завершення зустрічі посадовці обмінялися пам’ятними подарунками.

  Принагідно зазначимо, що сьогодні, о 13 годині, в приміщенні готелю «Станіславів» відбудеться бізнес-форум депутата Івана Штефанця з представниками малого і середнього бізнесу.

   

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150