В Івано-Франківську презентували Всеукраїнський культурний проект «Українські філософи»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  29 травня в Обласній бібліотеці ім. І.Франка завершився всеукраїнський культурний проект «Українські філософи», який в Івано-Франківську презентувала культурна асоціація «Новий Акрополь».

  Інтерактивну лекцію «Іван Франко: у пошуках суспільного ідеалу» прочитав Степан Возняк, кандидат філософських наук, асистент кафедри філософії та соціології філософського факультету Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

  Під час лекції слухачі мали можливість прослідкувати еволюцію поглядів І. Франка від пріоритетності соціальних проблем до першорядності ідеалу національної самостійності українського народу.

  «Людина – це одне крило творчого лету І. Франка. Друге крило – рідна нація, український народ. Можна з повним правом визначити єдність людини й нації як парадигмальну основу Франкового світогляду. Вона зумовила суспільно-політичну позицію мислителя – боротьбу як за соціальне, так і
  національне визволення народу».

  Учасники щиро вдячні лектору, який цікаво презентував та глибоко розкрив тему, крім того познайомив аудиторію з книгою свого почесного дідуся Степана Михайловича Возняка, доктора філософських наук, професора кафедри філософії та соціології ПНУ ім. Василя Стефаника, – «Упошуках суспільного ідеалу».

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150