У Франківському ЦНАПі на чергу в садок стали 97 дітей зі 300 бажаючих

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як вже писав Стик, з 1 червня в Івано-Франківську стартувала реєстрація у ДНЗ. Набирають дітей у новий дитсадок "Вишиванка", що в мікрорайоні Пасічна.

  Щоб зареєструватися, батьки займали чергу під приміщенням Центру надання адміністративних послуг ще з вівторка, 31 травня. "Жива черга" простояла до ранку, 1 червня.

   

  Аби записати дитину в дитсадок, провів ніч під ЦНАПом і депутат Івано-Фрнаківської обласної ради Ігор Дебенко.

  У своєму акаунті на Фейсбук він повідомив, що сьогодні працівники ЦНАПу видали 97 талонів для реєстрації.

  "1) Сьогодні було видано 97 талонів для реєстрації протягом дня дітей у ДНЗ "Вишиванка". Працівники ЦНАПу взяли до уваги та керуватимуться списком батьків, складеним за принципом живої черги, яка створилася через значно більшу кількість бажаючих віддати своїх дітей до дитсадка, аніж останній може помістити.

  2) Жива черга, як на мене, виявилась загалом виправданою, оскільки дозволила уникнути нарікань щодо можливих зловживань кимось з посадових осіб. Доброзичливців вистачає завжди) А так було забезпечено прозорість та належне анонсування початку реєстрації. Звісно, можна було б знайти й інший метод, але наразі переважна більшість батьків чітко розуміють, в котрій саме годині їм слід прийти і здійснити необхідні реєстраційні дії. Як і ті 97 осіб, які зареєструють дітей сьогодні, так і ті, які прийшли заздалегідь, однак реєструватимуться вже завтра

  3) Ажіотаж був передбачуваний, оскільки, як уже писав, кількість бажаючих батьків зареєструвати/перереєструвати була значно більшою, ніж кількість місць.

  4) Чекаємо завтрашнього ранку. Сьогодні можна відіспатись) Все буде гаразд)", – йдеться у дописі.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150