500 тисяч на ідеї: у Франківську визначено 12 переможців цільової програми «Бюджет участі»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У п’ятницю, 3 червня, відбулася прес-конференція для оголошення підсумків інтернет-голосування щодо партиципаторного бюджетування.

  1 червня закінчилося голосування за проекти міської цільової програми "Бюджет участі", який стартував цього року. У відкритому електронному голосуванні взяли участь 2089 осіб.

  Підсумки голосування визначили шляхом підрахунку балів, які віддали за окремий проект. Профінансують ті ідеї, які набрали найбільшу кількість балів.

  Цьогоріч 12 проектів буде профінансовано з міського бюджету завдяки програмі «Бюджет участі». Всього мешканці продали 80 проектів, на які виділено 500 тисяч гривень. Ще 32 тисячі виділено для до фінансування останнього проекту.

  «Було багато переживань опозиційних депутатів, що конкурс буде непрозорим, але система зроблена так, що втручання у неї неможливе, все залежить від активності громади. Для нас важливо було побачити як це працює. Хочу подякувати всім активним франківцям, які долучилися до голосування. Й переконаний, що навіть ті, хто не переміг зможуть втілити свій проект у життя. Обіцяю сприяти у пошуку механізмів підтримки міською владою тих проектів, які не добрали голосів та наступного року проситиму депутатський корпус збільшити фінансування "бюджету участі" у рази», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

  Протягом червня за кожним автором проекту буде закріплено людину, яка вестиме його проект. Всі проекти буде реалізовано до кінця 2016 року.

  За словами начальника відділу патронатної служби Вікторії Дротянко, для зручності мешканців, наступного року до голосувань за проекти партиципаторного бюджетування можна буде проголосувати у бібліотеках міста.

  Переможцями стали:

  1. Мерінов В. «Облаштування зони відпочинку»

  2. Бургай Л. «Комфорт і затишок для мешканців»

  3. Свистун І. «Облаштування прибудинкової території»

  4. Світна З. «Встановлення огорожі»

  5. Охріменко О. «Встановлення віконних решіток»

  6. Адамович С. «Встановлення майданчика з тренажерами для занять на відкритому повітрі» 7.Возний І. «Облаштування майданчика»

  8. Караванець С. «Урбаністичний мюзикл «Король Галіції»

  9. Цікало А. «Облаштування творчої майстерні для занять з неповноправними особами спільноти «Віра і світло»

  10. Турусова О. «Спортивно-ігровий майданчик для дітей підліткового віку»

  11. Славенюк П. «Реконструкція класних приміщень»

  12. Грицак А. «Облаштування загальноміського тренажерного майданчика»

  Нагадаємо, як проходило голосування за проекти.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150