Прикарпатський нардеп закликає владу Івано-Франківська зберегти дорожню інфраструктуру у літній час

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Відповідний запит народного депутата України від Прикарпаття Юрія Бабія був оприлюднений у Верховній Раді у п’ятницю, 3 червня.

  З метою недопущення руйнування та збереження автомобільно-дорожньої інфраструктури Івано-Франківська в належному стані народний депутат України, представник від Прикарпаття Юрій Бабій скерував запит до міської влади щодо обмеження руху у літній час вантажного автотранспорту автодорогами загального користування з 08:00 до 23:00, якщо температура повітря вища за +28 градусів Цельсія.

  Про це повідомляє прес-служба народного обранця Ю.Бабія.

  "Враховуючи значний вклад міської влади у ремонт та утримання у належному стані дорожньої інфраструктури міста Івано-Франківська, вважаю за необхідне обмежити рух великогабаритного і великовантажного автотранспорту дорогами Івано-Франківська у літній час, – зазначає народний депутат Юрій Бабій. – Таке обмеження повинне стосуватись вантажівок загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь за температури повітря +28ºС".
  Юрій бабій пояснює, що такі заходи необхідні для забезпечення як безпеки водіїв, так і збереження автошляхів міста.

  "Бо саме висока температура та велика вага вантажу призводить до найбільших руйнувань асфальтобетонних покриттів: на дорогах утворюється колійність, напливи, зсуви та інші деформації", – говорить Ю.Бабій.

  У повідомленні також додали, що на сьогодні в державі є вкрай обмежене фінансування дорожньої галузі та незадовільний стан мережі доріг. "Важливо не тільки вміти будувати чи ремонтувати існуючі автошляхи, але й зберігати їх у належному стані. Це дозволить зекономити чимало коштів наших платників податків", – резюмував нардеп Юрій Бабій.

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150