Представники Івано-Франківської ОДА взяли участь у парламентських слуханнях

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Днями заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, начальник управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації Дмитро Романюк взяли участь у парламентських слуханнях на тему: «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України».

  Дмитро Романюк виступив із доповіддю на тему: «Проект «Єврокарпатська ініціатива» – платформа транскордонного співробітництва Івано-Франківської області». Під час виступу він звернувся до Уряду щодо необхідності лобіювання та просування перегляду майбутнього періоду європейського інструменту сусідства щодо започаткування нових програм виключно для України: 1. Україна-Польща, 2. Україна – Угорщина та 3. Україна-Словаччина, із значним збільшенням їх фінансування.

  Довідково

  Івано-Франківська область бере участь у трьох спільних операційних програмах прикордонного співробітництва європейського інструменту сусідства 2014–2020 роки: ППС ЄІС «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» та ППС ЄІС «Україна – Румунія» (в якості основного регіону), ППС ЄІС «Польща – Україна – Білорусь» (в якості додаткового регіону).

  У ході підготовки ППС ЄІС «Румунія-Україна» проведено активну роботу щодо розробки великих інфраструктурних проектів, які б увійшли до переліку тих, що фінансуватимуться в рамках програми поза конкурсом. У результаті до ППС включено дві проектні пропозиції, що стосуються нашої області: «Поліпшення безпеки населення та рівня безпеки в прикордонній зоні шляхом підвищення спільної підготовки та співробітництва у сфері ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» (загальна вартість – 6,7 млн. євро) та «Регіональне співробітництво щодо запобігання та боротьби з транскордонною злочинністю між Румунією і Україною» (загальна вартість – 3,4 млн. євро).

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150