У Франківську обрали «Принцесу клубів та Юного джентльмена -2016» (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  16 червня 2016 року у парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка вже у восьме відбулось традиційне і найулюбленіше свято-конкурс дітей молодшого шкільного віку «Принцеса клубів – 2016» та «Юний джентльмен – 2016». Цьогоріч конкурс відбувся за підтримки міського голови Руслана Марцінківа, який завітав на свято і виступив з привітальним словом та найкращими побажаннями.

  Дев’ять вихованок з клубів «Мрія», «Легінь», «Гарт», «Оріон», «Юність», «Ринг» та дитячо-юнацького центру змагалися за титул «Принцеса клубів – 2016», а п’ять вихованців – за титул «Юний джентльмен –2016».

  Учасники конкурсу розповідали про себе, взяли участь у дефіле «Ми є діти України», представили на суд журі домашнє завдання «Елемент костюму казкового персонажу». У конкурсному випробуванні «Мій талант» діти співали, танцювали, читали вірші, гуморески, демонстрували свої спортивні таланти та творчі роботи.

  Оцінювало конкурсантів почесне журі у складі: голова журі Леся Зваричук – директор міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання. Члени журі: Оксана Марцінків – перша леді Івано-Франківська, Любов Загоровська – журналіст, письменниця, лауреат міської літературної премії ім. І.Франка.

  Найпочесніший титул «Принцеса клубів – 2016» виборола Череп Ірина з дитячо-юнацького центру. Титул I-ої та II-ої «Віце Принцес–2016» відповідно були присвоєні Федоришин Ангеліні (клуб «Оріон») та Болюх Дарині (клуб «Оріон»).

  «Юним джентльменом – 2016» став Фербей Олександр з дитячо-юнацького центру. Титули I-го та II-го «Віце джентльмена–2016» були присвоєні Мосійчук Павлику (дитячо-юнацький центр) та Дутці Павлику (клуб «Ринг»). Решті учасницям та учасникам були присвоєні почесні титули.

  Всі конкурсанти отримали призи від директора компанії «Ютім» Тараса Гурика: дівчатка – м’які іграшки, хлопчики – футбольні м’ячі. Конкурсантам також були вручені оригінальні дипломи, а переможцям – корону та метелика. Також учасники отримали у подарунок збірку поезій «Назустріч вітру» від члена журі Любові Загоровської та солодощі від міського Центру дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.

  Музичні вітання дарували конкурсантам та глядачам обдаровані вихованці з клубу «Легінь» та дитячо-юнацького центру з вокальної школи Ірини Шабан «CRYSTAL VOІС»: Яночка Шушура, Ірина Антоняк, сестрички Анна та Вікторія Лопушанські, Домініка Дем’яник. Ведучими свята були Ангеліна Твердохліб та Марина Стефанів.

  Адміністрація Центру висловлює слова вдячності незмінному генеральному спонсору даного заходу Тарасу Гурику, директору компанії «Ютім», за подарунки учасникам свята.

   

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150