Переатестація в органах. Головного правоохоронця Івано-Франківська відправили на поліграф

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як вже повідомлялося, на Прикарпатті розпочалася переатестація правоохоронців. 14 червня 22 міліціонери пройшли переатестацію у Києві. 21 та 22 червня атестаційні комісії зберуться ще раз, аби ознайомитися з результатами поліграфу і зробити висновки, що в подальшому вплинуть “на долі” міліціонерів.

  Правоохоронці складали тестування, після — проходили співбесіду, а вже потім, за потреби, колишніх міліціонерів перевіряли на поліграфі, пише Станіславське ТБ

  16 червня правоохоронці пройшли перевірку на поліграфі, наступного дня експерти розшифрували дані, а вже у вівторок атестаційна комісія засідатиме і вирішуватиме хто пройшов, а хто – ні.

  Список співробітників, запрошених на співбесіду 21 червня та 22 червня 2016 року (правоохоронці, яких атестаційні комісії відправили 14 червня на проходження поліграфу. — Авт.):

  Довідково: Смижук Сергій Михайлович – очільник відділення у м. Городенка, але Городенківський відділ відносять до куща Коломийського відділу поліції, саме тому у таблиці так подано. Також Хомин Андрій Миколайович – очільник відділення у м. Яремче, яке відноситься до куща Надвірнянського відділу поліції.

  Слід повідомити, що на Прикарпатті працюватиме три атестаційні комісії: яка займається першою категорією співробітників (комісія працювала у Києві 14 червня. — Авт.), яка атестуватиме другу категорію співробітників (комісія запрацює у Львові. — Авт.) та комісія щодо третьої категорії співробітників поліції (працюватиме в Івано-Франківській області. — Авт.). Наразі роботу завершила перша комісія у м. Київ.

   

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150