Депутати міськради розглянуть питання про розвиток мережі громадських вбиралень в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Розгляд проекту рішення «Про Програму розвитку мережі громадських вбиралень в м. Івано – Франківську на 2016 – 2018 роки планується на найближчій сесії, що має відбутися 8 липня.

  Програма розвитку мережі громадських вбиралень в м. Івано – Франківську на 2016 – 2018 роки направлена на вирішення проблеми забезпечення мешканців та гостей міста, в тому числі мало мобільних груп населення громадськими туалетами.

  На сьогоднішній день в центральній частині міста діє тільки два громадських туалети, які не облаштовані для потреб маломобільних груп населення та осіб з особливими потребами. У зв’язку з цим виникає потреба облаштування в місті громадських туалетів нового покоління (модульного, контейнерного типу) в місцях масового скупчення людей.

  Метою реалізації Програми розвитку мережі громадських вбиралень в м. Івано-Франківську на 2016-2018 роки є забезпечення населення міста необхідними санітарно-гігієнічними вимогами та створення належних умов перебування мешканців та гостей міста в історико-архітектурному центрі міста.

  В результаті реалізації Програми очікується встановлення 7 – ми модульних туалетів.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150