Івано-Франківщина долучиться до проекту Google «Цифрове перетворення України»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні в облдержадміністрації відбулася нарада-семінар з питань співпраці з компанією Google за проектом «Цифрове перетворення України».

  Захід відбувся за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка, начальника управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку інфраструктури Дмитра Романюка, представників обласної влади, Офісу реформ, об’єднаних громад, громадської організації «Суспільна амністія», депутатів місцевих рад та організаторів заходу.

  За словами Ярослава Паранюка, реалізація даного проекту на теренах Прикарпаття важлива не тільки для області, а й для України загалом.

  «Івано-Франківщина має дуже потужний туристичний потенціал, тому ми повинні скористатися проектом Google «Цифрове перетворення України» задля прогресивного розвитку даної сфери. Саме проект допоможе популяризувати та широко висвітлити інформації про архітектурні споруди та історичні області місця, які можуть бути цікаві для туристів» – зазначив посадовець.

  Мета кампанії – підвищення інвестиційної та туристичної привабливості цілого регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

  Принагідно додамо, що кампанія цифрового перетворення регіонів України – це державно-приватне партнерство для розвитку регіонів України за допомогою використання цифрових технологій. Партнерами проекту виступають Google Україна, обласна дрежавна адміністрація, обласна рада, місцеві ради, туристчні та бізнес асоціації, ВУЗи, місцеві неурядові організації, активісти.

  Кампанія ставить перед собою ряд завдань, а саме:

  підвищення рівня цифрової грамотності громадян

  розширення сфери використання цифрових технологій у роботі та повсякденній діяльності

  підвищення туристичного та інвестиційного потенціалу областей

  залучення представників органів державної влади, бізнесу, та місцевих громад до розвитку регіону за допомогою використання цифрових технологій

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150