Працівники Національного антикорупційного бюро з правоохоронцями проводять обшук у прикарпатській санслужбі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківській обласній санітарно-епідеміологічній станції працівники Національного антикорупційного бюро з правоохоронцями проводять обшук.

  Як відомо, НАБУ і поліція затримали на хабарі головного санітарного лікаря України Святослава Протаса. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава МВС Арсен Аваков. Також міністр зазначив, що зараз триває перевірка, обшуки та допити 19 головних санітарних лікарів областей.

  Про обшуки в обласній санслужбі “Галці” повідомили колишні працівники установи.

  Також з власних джерел “Галці” довелось дізнатися, що керівник служби Руслан Савчук з учорашнього дня перебуває у відпустці. Його обов’язки наразі виконує Наталія Ковбасюк. Зв’язатися з обома лікарями, так і з установою не вдається – телефони не відповідають.

  Деякі місцеві ЗМІ пишуть, що під обшуки потрапив головний санітарний лікар Михайло Яворський, однак у розмові з “Галкою” він повідомив, що вже місяць як звільнений, і нині нічого про обшуки в структурі не знає.
  Натомість нинішні працівники кажуть, що їх не випускають з приміщення, слідчі працюють у бухгалтерії установи. Є інформація, що в кабінет начальника наразі працівника НАБу не вдалося.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150