Прикарпатські поліцейські відвідали дитячий табір на Лімниці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Правоохоронці нагадали дітям у відпочинково-оздоровчому закладі, розташованому у селі Вістова Калуського району, правила безпечної поведінки на дорозі, застерегли від вчинення правопорушень, а також ознайомили з автотранспортом та спорядженням, яке використовують у своїй службовій діяльності.

  Працівники поліції ставили за мету довести до кожної дитини важливість дотримання правил дорожнього руху, що є необхідною умовою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

  Під час спілкування з хлопчаками та дівчатками, які проводять свої літні канікули у таборі, правоохоронці не лише перевіряли і поповнювали їх знання дорожньої грамоти, а й намагалися підводити дітей до самостійних висновків щодо того, як потрібно поводитися на дорозі, щоб не потрапити в біду. Для кращого засвоєння правил дорожнього руху відпочивальники переглянули тематичний відеоролик.

  Правоохоронці також розповіли школярам про дорожньо-транспортні пригоди, які трапилися цьогоріч на Прикарпатті з вини неповнолітніх учасників дорожнього руху, та їх прикрі наслідки. Такі випадки якнайкраще ілюструють недопустимість нехтування правилами поведінки на дорозі, добре запам’ятовуються дітям та служать застереженням від подібних вчинків.

  Працівники сектору молодіжної превенції провели профілактичну бесіду з неповнолітніми, під час якої, зокрема, наголосили на відповідальності за вчинення правопорушень та згубному впливу шкідливих звичок.

  Дітлахам було цікаво ознайомитися з автотранспортом та спорядженням, яке використовують поліцейські у службовій діяльності, а молодші таборяни на пам’ять про цю зустріч отримали у подарунок ілюстровані книжечки з віршованими правилами дорожньої безпеки.

  (Visited 54 times, 1 visits today)
 • 180x150