В Богородчанах газовики ліквідовували умовну загазованість підвалу (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Надзвичайна ситуація, щоправда імітована працівниками газового господарства, трапилася в Богородчанах по вулиці Тихій,12. У багатоквартирному житловому будинку відбулася умовна загазованість підвального приміщення.

  Відповідний виклик о 9.00 год. надійшов на адресу аварійно-диспетчерської служби «104». Диспетчер одразу ж передав інформацію усім бригадам оперативного реагування. За лічені хвилини усі служби прибули на місце подій.

  Згідно навчальної програми, відбулося порушення цілісності підземного газопроводу, газ через грунт і підземні комунікації потрапив в підвальне приміщення будинку. При досягненні великої концентрації газу, вмикання чи вимикання електроосвітлення може призвести до вибуху. Тож газовики спільно з працівниками екстрених служб одразу ж приступили до аварійно-рятувальних робіт з ліквідації наслідків загазованості підвалу: було проведено роботи по припиненню подачі газу на будинок та пошуку місця витоку палива. Паралельно вжито заходи щодо захисту жильців будинку та їх майна.

  Загалом локалізація та ліквідація надзвичайної ситуації тривала дві години.

   «Такі навчання допомагають підвищити рівень професійної готовності бригад «104» до можливого виникнення надзвичайних ситуацій в житті: дозволяють ще раз відпрацювати порядок наших дій та механізмів взаємодії з іншими службами. Адже в умовах необхідності екстреного реагування, ефективність дій залежить саме від оперативності та відпрацьованої взаємодії», – розповідає головний інженер Богородчанського УЕГГ Тарас Гедзик.

  В липні відпрацювати навички ліквідації надзвичайної ситуації спільно з іншими бригадами оперативного реагування, газовики запланували в м. Надвірна.

   

  (Visited 44 times, 1 visits today)
 • 180x150