На Косівщині перепоховають 23-річного Миколу Самака, який загинув в районі Донецького аеропорту в січні 2015 року

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В неділю 9.07.2016 р. в останню путь проводжають десантника Самака Миколу Миколайовича. Похорони відбудуться у рідному селі Миколи Баня-Березів, Косівського району, Івано-Франківської області.

  Боєць героїчно загинув при виконанні бойового завдання в Донецькому аеропорту.

  Смерть забрала Миколу 19.01.2015 р. на 22-ому році життя. Більше, ніж протягом року десантник був похований в м. Дніпро, як невідомий солдат. Протягом цього періоду організація ветеранів АТО “Вільному – Воля” робила все можливе і неможливе задля встановлення особи загиблого. За результатами чергової експертизи ДНК нарешті вдалося ідентифікувати особу Самака М. М.

  Микола був стрільцем зенітно-ракетного взводу 3 батальйону 80 Десантно-Штурмової бригади.

  Група у складі якої був солдат провозила до нового терміналу зенітну установку, яка була необхідна для зачистки верхніх поверхів будівлі від ворожої піхоти. В умовах недостатньої видимості та безперервних гранатометних обстрілів МТЛБ наших солдат згорів до тла. В той час Миколі не вдалося вийти із лап ворога живим, проте він завжди житиме в наших серцях.

  Побратими пам’ятають його як доброго сильного духом хлопця. Його душевна простота, вірність присязі та сумлінна служба завжди будуть прикладом для його бойових товаришів.

  Вічная пам’ять. Герої не вмирають.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150