«Івано-Франківськтеплокомуненерго» у цьому сезоні виконує лише поточні ремонти мереж, бо на капітальні немає грошей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив директор підприємства Василь Рущак. За його словами, під час гідравлічних випробувань виявили 82 пошкодження. Більшість з них уже відремонтували. Чотири адреси перебувають в роботі і ще 34 залишаються.

  «Через брак коштів ми не маємо змоги проводити капітальні ремонти, а здійснюємо лише поточні за кошти підприємства, які закладені в тариф», – сказав В. Рущак.

  Директор «Станіславської теплоенергетичної компанії» Сергій Мельник повідомив, що цього року підприємство планує замінити 732 метри теплових мереж. Гідравлічні випробування виявили 11 пошкоджень. З них на теплотрасах СТЕК – 7. Решта – на мережах інших балансоутримувачів. Більшість своїх труб станіславські теплоенергетики уже полагодили, пише "Західний кур’єр".

  Комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром», за словами його генерального директора Миколи Саєвича, планує замінити 3125 метрів водогонів та 737 метрів каналізаційних мереж. Капітальні ремонти проводяться на вулицях Карпатській, Береговій, Військовій, Львівській, Дорошенка, Хмельницького, Гнатюка, Грушевського. У планах – ремонти мереж на вул. Марійки Підгірянки, виготовлений проект на вул. Сухомлинського.
  А керівник міського управління з експлуатації газового господарства Володимир Марич повідомив, що в цьому сезоні заплановані ремонти газопроводів низького і середнього тисків на вулицях Вовчинецькій, Княгинин, Симоненка, Гоголя. Проведена заміна ізоляції газових мереж на вул. Слави Стецько, Дорошенка, Лермонтова, Військовій. Аналогічні роботи заплановані на вул. Станіславській, Марійки Підгірянки, Гнатюка і Шевченка.

  Міський голова Руслан Марцінків доручив керівникам експлуатуючих організацій пришвидшити ремонти мереж, особливо на тих вулицях, які цьогоріч заплановані у капремонт.

   

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150