Франківці буквально обривають “гарячу лінію” міськвиконкому (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За перше півріччя до служби оперативного реагування “1580” надійшло понад 3 тисячі дзвінків від неводололених мешканців. А це в два рази більше прийнятих заявок, ніж за аналогічний період минулого року. Зміст скарг в основному стосується побутових питань. А ще у сфери житлово – комунального господартва та якості налання послуг в громадських установах. Звернутися до чиновників з тією чи іншою проблемою можна як особисто, так і дистанційно. В електронному режимі чи зателефонувавши на “гарячу лінію”

  Нині людей турбують питання пов’язані з наданням субсидій, зауважують в профільному управлінні. Ця процедура практично щоквартально проходить певні зміни. Тому люди потребують додаткових роз’яснень. В час значного підвищення тарифів кожен домовласник намагається отримати комунальні пільги. Задля цього навіть вдаються до хитрощів, зазначають в мерії.

  Всі звернення мешканців міста фахівці міськвиконкому направляють до профільні структур для подальшого їх вирішення. Проте деякі галузеві установи задавнюють розгляд заявок. Серез боржників Департамент архітектури і містобудування, Деператамент культури та комунальний Департамент.

  Сюжет – ТРК "Вежа"

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150