Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської УГКЦ Кир Володимира привітали з Днем ангела (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у Кафедральному соборі Святого Воскресіння з нагоди дня Хрещення України та іменин Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської УГКЦ Кир Володимира відбулася святкова відправа Божественної Літургії.

  За дорученням голови облдержадміністрації Олега Гончарука, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк привітав усіх присутніх зі святом. Слова шани та подяки за сумлінну працю посадовець висловив Митрополиту Володимиру.

  «Неможливо переоцінити вклад священнослужителів у духовний розвиток кожної людини. Завдяки Вашій любові та великому щирому серцю наша держава є високоморальною, культурною та духовною скарбницею для народу. Тож бажаю, щоб Ваші сили та натхнення до добрих звершень тільки примножувалися, а Ангел-охоронець завжди допомагав у реалізації всіх християнських задумів» – зазначив Ігор Пасічняк.

  Довідково

  13 грудня 2011 року, у день Святого Андрія Первозванного, Предстоятель Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук), вслід за Львівською митрополією, проголосив утворення Івано-Франківської митрополії УГКЦ і ввів на престол її першого Митрополита — Владику Володимира (Війтишина). Таким чином митрополит отримав повноваження та обов’язки, передбачені кан. 131–139 Кодексу канонів Східних церков.

   

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150