До франківських рятувальників приїхали американські колеги (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  31 липня в Управлінні ДСНС в Івано-Франківській області побувала американська делегація «Асоціації міст-побратимів» (округ Арлінгтон, штат Вірджінія) з метою налагодження міжнародного співробітництва у сфері цивільного захисту.

  Представників американської делегації тепло привітали начальник Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький та перший заступник начальника УДСНС в області полковник служби цивільного захисту Ігор Оксентюк. Вони ознайомили заокеанських гостей із діяльністю та структурою У ДСНС в області.

  Американці на власні очі побачили, як працює оперативно-координаційний центр Управління, оглянули пожежно-рятувальну техніку ДПРЧ-1, спеціальну техніку групи піротехнічних робіт і водолазно-рятувальне спорядження водолазів аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС в області, ознайомилися зі специфікою роботи пошуково-рятувального кінологічного відділення ВГРЗ.

  Також гостям провели цікаву та пізнавальну екскурсію залами виставки пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС в області. Потім відбулося обговорення співпраці між прикарпатськими і американськими рятувальниками щодо вироблення майбутніх планів та перспектив.

  Члени американської делегації мали і цікаву культурну програму: вони ознайомилися з визначними культурними пам’ятками мальовничого гуцульського краю.

  Загалом такі візити сприяють обміну досвідом у сфері проведення аварійно-рятувальних робіт та вдосконаленню професійних навичок.

   

   

   

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150