В Івано-Франківську відбулася акція «Кожен постраждалий має право на допомогу!»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно із БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради на автостанції № 2 в м. Івано-Франківську (вул. Горбачевського, 14) провів акцію «Кожен постраждалий має право на допомогу!» присвячену Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми.

  Головною метою акції було виявлення осіб, постраждалих від торгівлі людьми, оскільки саме на дану автостанцію приїжджають міжнародні рейси, якими повертаються трудові мігранти, які могли стати жертвами торгівлі людьми, а також привернення уваги громадськості щодо проблеми торгівлі людьми, мінімізація ризиків потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

  Адже чимало постраждалих від злочину торгівлі людьми не звертаються за допомогою, а дехто взагалі не знає, кому і яким чином можна повідомити про факти порушення їхніх прав.

  Під час акції волонтери роздавали перехожим інформаційні буклети, які розповідають, як не потрапити у рабство та що робити, коли людина опинилася у скрутному становищі, перебуваючи за кордоном.

  Варто знати, що всі, хто постраждав від торгівлі людьми, мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги, психологічну та медичну допомогу, гарантований юридичний супровід та інші види безоплатних соціальних послуг.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150