Митці планують “поховати“ сучасне мистецтво в Івано-Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В понеділок, 8 серпня, о 17:00 за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка ,1 за риштуваннями у приміщенні колишнього Центру сучасного мистецтва відбудеться похорон сучасного мистецтва Івано-Франківська.

  Запрошуються всі причетні та співчуваючі, хто знав покійного або спостерігав за його життям,пише "Галицький кореспондент".

  Дрес-код – траурний.

  Настрій – романтично ностальгічний.

  З собою мати символічний подарунок-артефакт покійному, який уособлює ваше уявлення про сучасне мистецтво, надії та сподівання.

  Церемонія похорону: виніс труни, прощання з покійником, зачитування некролога, радісні плачі та сумні танці.

  Некролог:

  5 серпня, в п’ятницю у другій половині дня на третьому році життя спочив у Бозі незабутній і багатьма люблений Івано-Франківський муніципальний Центр сучасного мистецтва.

  Після місячної прогресуючої кумедії несхибна рука мерського молоха кинула в Тартар небуття наш ЦСМ.

  Станіславське мистецьке середовище втратило виплекане трудами багатьох творців дитятко, яке мало, але якому не судилося – стати сильним мужем.

  Сумуємо, але не плачемо, від усіх мистецьких душ співчуваємо батькам – засновникам ЦСМ і з потугою повсталої енергії сильних креативних і сучасних оголошуємо – Центр сучасного мистецтва в Івано-Франківську оживе, як міфічний і незнищенний Фенікс без гнилої міської влади, оживе вільним, прекрасним!

  Нагадаємо, 5 серпня, відбувся конкурс на посаду очільника Центру сучасного мистецтва, що по вулиці Шевченка в Івано-Франківську.

  З шести осіб комісії, четверо проголосували “за” Ірину Клицюк. Після такого результату митці констатували: «Це смерть сучасного мистецтва у Франківську! Ганьба!».

  Руслан Марцінків у Фейсбук запропонував Анатолію Звіжинському посаду арт-директора у ЦСМ

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150