В Івано-Франківську визначили операторів ринку паркування

 • 180x150
 • Опубліковано:

  9 серпня відбулось засідання конкурсної комісії з визначення операторів паркування в місті Івано-Франківську.

  Паркувальні майданчики у місті розподілили на три лоти,пише "Галичина".

  Єдиним претендентом на Лот 1 був підприємець Гавриляк Микола Богданович. Він планує протягом 3-х місяців віддати місту 1,12 млн. гривень інвестованих в облаштування паркувальної зони поблизу Ратуші. Крім того, підприємець готовий віддавати місту 10% від зібраних коштів за послуги паркування.

  Зазначимо, що Микола Гавриляк на останніх місцевих виборах балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії "Самопоміч". Крім того, М.Гавриляк відомий як засновник групи "Типовий Франківськ" в соціальній мережі Вконтактє.

  Переможцем Лоту 2 стало ПП "Ярко-ІФ" (м.Івано-Франківськ). Підприємство готове протягом місяця облаштувати паркувальні майданчики і віддавати місту 5% зібраних коштів.

  На Лот 3 претендувало одразу троє учасників конкурсу. За результатами оцінки пропозицій комісія назвала переможцем підприємця Катамай Тетяну Василівну. В її пропозиції передбачено, що на облаштування паркувальних майданчиків потрібно більше 2 місяців. Після цього підприємець готова віддавати місту 20% зібраних коштів.

  Нагадаємо, що 26 квітня Івано-Франківська міська рада проголосувала за ліквідацію Комунального підприємства "Сервіс-авто", яке надавало послуги паркування.

   

  (Visited 48 times, 1 visits today)
 • 180x150