У Франківську міністр юстиції вручив матерям свідоцтва про народження дітей

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі міністр юстиції України Павло Петренко вручив матерям свідоцтва про народження дітей і привітав з 25-ою річницею Незалежності України. Свідоцтва отримали сім жінок – матері восьми новонароджених. 

  "Щиро вітаю Вас з цим святом, бажаю, що держава завжди піклувалася про вас", – звернувся Павло Петренко до жінок.

  Петренко подякував голові ОДА і міському голові Івано-Франківська за нагоду привітати матерів у "такому чудовому пологовому будинку", повідомляє Курс.

  За словами міністра, завдяки новаціям мін’юсту, вже кожна друга дитина на Прикарпатті отримує свідоцтва без бюрократичної тяганини. В області за новою систему мін’юсту працює вже 15 з 17-ти пологових будинків, це один із найвищих показників в Україні.

  "Кохайтеся, народжуйтте, а міністерство юстиціі про вас подбає", – побажав Петренко.

  Голова ОДА Олег Гончарук зазначив, що завдяки реформам мін’юсту на Прикарпатті незабаром всіх жінок звільнять від бюрократичної тяганини, пов’язаної з отриманням свідоцтва про народження дитини. Усі документи оформлятимуть оперативно на місці.

  Міський голова Руслан Марцінків привітав жінок і повідомив, що сьогодні підписав розпорядження про виділення з міського бюджету матеріальної допомоги новонародженим до Дня Незалежності.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150