Цьогоріч понад 700 прикарпатців пішли на контрактну службу в армію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Т. в. о військового комісара Івано-Франківського обласного військкомату полковник Юрій Верановський розповів, як в області стимулюють набір контрактників у ЗСУ.

  Сьогодні на прес-конференції в Івано-Франківську Юрій Верановський зазначив, що потреби у 7 хвилі мобілізації немає, оскільки поставлено завдання набрати на військову службу за контрактом, пише Курс.

  "Залучаються найкращі хлопці. Ми обдзвонюємо потенційних кандидатів, які проходили службу у військових частинах чи воювали у зоні АТО", – розповів Верановський.

  За його словами, з початку 2016 року контракт із ЗСУ уклали більше 700 прикарпатців. У другому півріччі військовими комісарами області відібрано на військову службу за контрактом близько двох сотень осіб, з них 160 уже уклали контракти.

  Загалом по Україні з початку року на військову службу за контрактом прийнято понад 46 тисяч осіб та більше 6 тисяч офіцерів.

  "Щоденно є бажаючі, яким ми пропонуємо ті варіанти служби і спеціальності, які їм найбільше підходять", – зазначив Верановський.

  Основні вимоги – стан здоровя, фізична підготовка та психологічна стійкість. Перший контракт можна заключити на три роки. Також є шестимісячний контракт, який можуть підписувати військовослужбовці, які проходять службу за мобілізацією і відслужили уже не менше 11 місяців.

  Стимулює призов на службу за контрактом і місцева влада. В області військовослужбовцям, які укладають контракт, виплачують допомогу:

  Калуський район – 10 тисяч гривень;
  Городенківський – 5 тисяч гривень;
  Верховинський – 5 кубічних метрів лісу;
  Бурштин – 5 тисяч гривень;
  Франківськ – 4 тисячі гривень;
  Галицький район – до 4 тисяч гривень;
  Коломийський район – до 4 тисяч гривень;
  Богородчанський район – оплачують проїзд кандидатам на військову службу за контрактом.

  На сьогоднішній день на Прикарпатті виконано план по призову на службу за контрактом на 50%. Очікують, що восени і взимку показник буде вищий, оскільки люди повернуться з відпусток та сезонних заробітків.

  (Visited 29 times, 1 visits today)
 • 180x150