З сірих буднів у незабутню казку

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Із 13 по 20 серпня в дитячому таборі «Артек-Буковель», що розташований в мальовничих Карпатах відпочивали діти із прифронтової зони. «З сірих буднів у незабутню казку», – говорять по завершенні відпочинку волонтери, які домовились про дозвілля для дітей.

  Із буремного сходу України 49 вихованців Нижнівського навчально-виховного закладу №36 (НВЗ-№36) Попаснянського району Луганської області приїхали у Карпати. Це діти із важкими долями віком 7-25 років, які живуть за 7 км від місць, де проводяться бойові дії.

  Як розповів Координатор ГО «Схід та Захід Єдині» по західній Україні Василь Конько, знаючи про потреби дітей, адже кілька років поспіль опікується цими дітьми, звернувся до народного депутата України Олександра Шевченка, щоб той допоміг із організацією відпочинку.

  «Знаєте 30 із цих діточок взагалі ніколи не виїжджали за межі села. І коли я під час знайомства з Олександром Леонідовичем попросив його організувати відпочинок для дітей він погодився, за що ми дуже вдячні йому», – сказав В.Конько.

  «Враження дітлахів звичайно словами не описати – це позитивний шок. Декотрі дівчатка навіть просльозились, коли ми вже поселили їх . Для дітей, які приїхали звідти де лунають постріли все було новим та несподіваним», – розповідає Василь Конько.

  Впродовж восьми днів діти жили у затишних комфортних кімнатах та брали участь в табірній програмі. Мали триразове харчування. Діти брали участь у вікторинах, спортивних забавах, розучували українські пісні та були зайняті активним відпочинком, а найспритніші навіть зуміли вибороти призові місця в спортивних змаганнях.

  Допоки діти були зайняті забавами у проводжаючих була своя програма, педагоги оглянули прекрасні околиці Буковеля з висоти пташиного лету на гірськолижних підйомниках.
  Волонтери, які супроводжували дітей вражені креативним і чуйним відношенням молодих педагогів до своїх юних друзів.

  «Артеківські вожаті дійсно працювали на совість і, з захопленням. Багато дітей не хотіли їхати додому, вони плакали і бажали залишитися тут у прикарпатських школах. Подяка і уклін педагогам табору. Особлива подяка заступнику координатора табору "Артек – Буковель" Генріетті Блінда, усім лікарям що проводили медогляд за їхнє розуміння та чуйність. Все було на найвищому рівні».
  По завершенні відпочинку в «Артек- Буковель» діти отримали подарунками до початку навчального сезону – це канцтовари, фломастери, зошити, солодощі.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150