Нова сторінка у житті Войнилівської опорної школи

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Учора у всіх навчальних закладах України святкують традиційне вересневе свято першого дзвоника – День знань. Особливим це свято стало для загальноосвітньої опорної школа І-ІІІ ступенів Калуського району: цьогоріч школа вперше відзначає День знань у такому статусі.

  Привітати учнів з початком навчального року та побажати їм успіхів у навчанні, творчої наснаги та добробуту завітали директор департаменту освіти, науки і молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, перший заступник голови Калуської райдержадміністрації Василь Хомин, начальник відділу освіти Калуської РДА Наталія Савчук, Войнилівський селищний голова Володимир Рудий, духовенство, батьки та друзі учнів.

  «Щиро вітаю вас з подвійним святом. Окрім Дня знань, Войнилівська школа сьогодні святкує свій другий день народження, адже чверть століття тому її відкривали як загальноосвітню школу, а зараз, під час реформи децентралізації, вона набула нового статусу – опорної школи. Впевнений, що ті зміни, які відбулися за останні півроку, позитивно вплинуть на рівень знань учнів та допоможуть краще й доцільніше використовувати набуті знання» – зазначив Віктор Кімакович.

  Як повідомив директор школи Іван Тиніц, те що школа стала переможцем обласного конкурсу на кращий проект опорного загальноосвітнього навчального закладу, поклало початок кардинальним змінам в оснащенні класів та загальному стану школи. Завдяки реформі децентралізації для школи закуплено технічні засоби, різноманітне обладнання у класи географії, хімії, фізики та біології, парти для першокласників, а також проведено ремонтні роботи.

  Варто зазначити, що цьогоріч до Войнилівської опорної школи перейшли 17 нових учнів. Загалом, школа обслуговує близько 360 дітей із 15 сіл. Підвозять учнів на уроки 4 автобуси. Найбільша відстань, яку учні долають дорогою до школи, становить 19 км.

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150