У Ворохті відбудеться Всеукраїнський фестиваль школярів України «Козацький гарт»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулася нарада щодо проведення в області Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».
  Участь у її роботі взяли директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко, а також представники Національної поліції в області.

  Під час розмови було обговорено низку організаційних питань, пов’язаних із проведенням змагань. Зокрема, йшлося про організацію прибуття учасників фестивалю із усіх областей держави, забезпечення належних умов їх перебування та харчування на території навчально-спортивної бази «Україна» у Ворохті, організацію дозвілля.

  Зазначалося, що змагання розпочнуться 16 вересня, а визначення переможців відбудеться 18 вересня. Варто додати, що організатори очікують на приїзд більше як 350 дітей – учнів 5-10 класів. Нашу область представлятиме команда Богородчанського району, яка стала переможцем обласного етапу змагань.

  У рамках фестивалю школярі братимуть участь у різноманітних змаганнях, зокрема, демонструватимуть знання з історії України, проводитимуть презентацію власних команд.

   

  (Visited 28 times, 1 visits today)
 • 180x150