На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відкрили наукове містечко “Нова енергія”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу святкує своє 49-річчя з часу створення. В рамках відзначення Дня університету відбулося відкриття наукового містечка "Нова енергія". Його заснували працівники кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ спільно з громадською організацією "Бюро розвитку інноваційних технологій".

  Участь у відкритті наукового містечка взяв голова обласної ради Олександр Сич. "Мені дуже приємно, що університет гнучко, оперативно і фахово реагує на ті проблеми, які є в суспільстві. Однією з таких сьогодні є енергоефективність, просвіта людей щодо заощадження та раціонального використання енергії. Сподіваюся, що співпраця між обласною радою і університетом буде поглиблюватися і обласна рада стане найбільшим реципієнтом ідей, технологій та напрацювань, які продукує навчальний заклад. Адже знання, український інтелект, українська наука – це той важіль, який зможе підняти нашу державу на високий рівень розвитку," – наголосив Олександр Сич.

  Аби показати можливості університету і залучати їх до просвітницької роботи, управлінець запропонував провести на базі наукового містечка виїзне засідання консультативної ради при голові обласної ради, до складу якої входять всі керівники районних рад та міст обласного значення. А для залучення наукового потенціалу місцевих ВИШів ще раніше Олександр Сич запропонував колегам-депутатам створити при обласній раді дорадчий орган – науково-експертну раду.

  Наукове містечко "Нова енергія" є сучасною платформою для отримання знань та повноцінний розважальний навчально-тренінговий комплекс для дітей, молоді, дорослих та людей похилого віку. Тут вони можуть ознайомитися з науковими досягненнями, новими розробками та новітніми технологіями у сфері енергетики, відновних джерел енергії. Головний вектор навчань і тренінгів – роль енергії та енергоресурсів у житті людини.

  Окрім цього, в науковому містечку постійно діє консультаційний пункт з питань енергоефективності та енергозаощадження, де професори та доценти університету проводитимуть тематичні майтер-класи і тренінги.

   

  (Visited 59 times, 1 visits today)
 • 180x150