Відремонтована вулиця Целевича вражає комплексом проблем допущених при проектуванні, – архітектор

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Нещодавно відремонтована вулиця Целевича в Івано-Франківську вражає комплексом проблем допущених при проектуванні.

  Таку думку у дописі в спільноті "Комуналка ІФ" висловив архітектор Андрій Коман, автор європейських схем організації дорожнього руху для Івано-Франківська.

  Він вказав перелік наявних проблем:

  " Ширина проїжджої частини місцями 9м і це при тому що там за проектом передбачено 2 смуги руху (по 4.5м кожна, що є прямим порушення ДБНів),

  – тротуар коливається від метру до нуля, бо "не змогли посунути паркан і будемо чекати поки ті бабульки повмирають, щоб ще розширитися".

  – розриви в тому знедоленому тротуарі кожні 20-50м до кожної псячої буди.

  – відсутні пониженя тротуару на переходах і т.д.

  Чому поки Департамент комунального господарства будує сучасне, комфортне і європейське місто, УКБ (Управління капітального будівництва – ред.) продовжує його "вбивати" своїми радянськими проектами. Ми так ніколи не очистимось від радянської окупації! Руслан Марцінків, Ви проводили акцію по доступності міста, так нехай начальник УКБ Ковальчук проїдеться на інвалідному візку без посторонньої допомоги по тому що він набудував!", – написав Андрій Коман.

  Нагадаємо, Володимир Ковальчук обіймає посаду начальника Управління капітального будівництва виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з березня 2004 року.

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150