З початку АТО з “Прикарпаттяобленерго” мобілізовано 56 працівників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У вівторок, 27 вересня, у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» пройшла зустріч працівників компанії, що повернулися з зони АТО.

  Участь у круглому столі на тему «Соціально-психологічна реабілітація ветеранів АТО в умовах повернення до професійної діяльності у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» взяло 22 енергетики з центрального офісу та філій енергокомпанії, що пройшли демобілізацію та нині вливаються у мирне життя.

  У рамках одноденної сесії було обговорено важливі для учасників АТО соціальні питання, презентовано буклет нарисів про вояків «Наші герої» та представлено звіт волонтерської організації обленерго «Допоможи армії!», яка з початку бойових дій на сході підтримує своїх колег та займається збором коштів для українського війська. На круглому столі також виступила менеджер з навчання персоналу, голова комісії з питань захисту прав учасників і ветеранів АТО та їх сімей Івано-Франківської облради Наталя Чаплинська.

  Окрім цього, усі присутні взяли участь у тренінгу «Стресостійкість на роботі», який проводив завідувач медпункту, психолог та соціолог, національний тренер Корпусу Миру США в Україні Радислав Петрів.

  «Повертаючись з війни, наші хлопці зіштовхуються з великою кількістю проблем, як соціальних, так і психологічних, – розповідає голова профкому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Ольга Тишко. – Профспілкова організація та керівництво нашої компанії готові докласти максимум зусиль для того, щоб їхнє повернення додому, в рідну професію, повернення до мирного життя пройшло максимально гладко».

  Зазначимо, що цього року усім демобілізованим учасникам АТО компанія запропонувала безкоштовно сімейний відпочинок на березі Чорного моря тривалістю 10 днів. Відповідні пільги також були прописані в Колективному договорі.

  За бажанням вояків-енергетиків, у майбутньому такі зустрічі стануть регулярними. Учасники зустрічі також висловили бажання створити громадське об’єднання енергетиків-волонтерів та учасників АТО для спілкування, захисту власних інтересів, успішного проходження реабілітації.

  Довідка:
  З початку АТО з підприємства мобілізовано 56 працівників:

  – 32 працівники демобілізовані та працюють;
  – 4 уклали контракт на продовження військової служби;
  – 5 працівників проходять строкову військову службу;
  – 8 працівників продовжують військову службу по мобілізації;
  – 2 учасника АТО прийнято на роботу.

   

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150