Олег Гончарук взяв участь у засіданні круглого столу «Відносини місцевої влади та нафтогазових компаній в умовах децентралізації: нові підходи»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні у місті Києві відбулося засідання круглого столу «Відносини місцевої влади та нафтогазових компаній в умовах децентралізації: нові підходи». Під час зустрічі обговорили перспективи налагодження співпраці місцевих громад з нафтогазовими компаніями при запровадженні експерименту з реалізації пілотних проектів державно-приватного партнерства в рамках угод про розподіл продукції.
  Участь у засіданні взяв перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. Івано-Франківщину на засіданні представили голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

  Серед іншого, йшлося і про переваги проекту Закону України № 3038 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», яким передбачається встановити розподіл коштів із рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату. За попередніми підрахунками, у разі прийняття Верховною Радою України вказаного законопроекту, місцеві бюджети Івано-Франківської області протягом року могли б отримувати додаткові надходження у розмірі близько 50 млн. грн. При чому, йдеться про бюджети об’єднаних територіальних громад, сіл, селищ, міст, районів та області.

   

  (Visited 20 times, 1 visits today)
 • 180x150