Міська рада запрошує молодь до співпраці

 • 180x150
 • Опубліковано:

  В Івано-Франківську стартував оновлений проект «Молодь і влада». Сьогодні, 4 жовтня, його презентували міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, секретар міської ради Оксана Савчук та координатор проекту Роман Труба.

  Мета проекту – залучити до роботи в органах місцевого самоврядування молодих людей. «Молодь і влада» успішно реалізується в Івано-Франківську вже протягом кількох років. Амбітна та ініціативна молодь має змогу пройти 2-місячне стажування в апараті міської ради. Стажери можуть обрати напрям роботи та структурний підрозділ. Крім того, цьогоріч закцентують увагу саме на практичній стороні проекту, тобто реалізації ідей.

  «Нам важливо залучати молодих людей до тих змін, які рухають наше місто вперед. Міська рада переходить до новітніх технологій, електронних ресурсів. А ці зміни приходять з молоддю. Тому ми чекаємо на цікаві, неординарні ідеї, які готові втілювати у життя. З нашого боку надамо молоді шанс пройти стажування в міській раді та отримати неоціненний досвід. Потрібно розуміти, що ми працюємо не заради сьогодні, а заради майбутнього. Тому все, що зробимо нині, повинне мати цінність завтра», – зазначив Руслан Марцінків.

  Оксана Савчук наголосила, що чекає саме прикладного результату від реалізації проекту. Учасникам нададуть можливість втілити свої творчі задуми, варіанти покращення адміністративної роботи міської влади і навіть обмінятись досвідом та ідеями з іноземцями. Вона сподівається, що проект «Молодь і влада» стане зразком ефективної співпраці місцевого самоврядування з молодіжною платформою для усієї України.

  Для участі у проекті, як розповів Роман Труба, потрібно буде заповнити електронну форму або ж звернутись у 108 каб. МВК (вул. Грушевського, 21). Опісля – чекати на дзвінок-запрошення на співбесіду. Заявки прийматимуть від 4 жовтня протягом наступних 2 тижнів.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150