TEDxIvanoFrankivskWomen набирає обертів: організатори розкрили імена наступних трьох спікерів (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  TEDx – це унікальні щорічні конференції, що проходять у різних куточках світу і присвячені «ідеям, які варті поширення». В Україні перша конференція пройшла у 2009 році. Івано-Франківськ перейняв цю естафету у 2013 році.

  Менш ніж за місяць, а саме 29 жовтня, на сцені Івано-Франківської обласної філармонії пройде уже третя за рахунком конференції TEDx. Цього разу вона пройде у новому для Івано-Франківська форматі TEDxWomen, де спікерами заходу стануть виключно жінки.

  «Такий унікальний формат конференції вперше проходитиме в нашому місті, та шостий раз в Україні, починаючи з 2009 року, коли розпочалась історія українського TEDx. Своїми історіями успіху поділяться 12 відомих українських жінок, визнані спеціалісти у своїй галузі, які мають що розказати франківцям. Сьогодні ми розкриємо імені наступних трьох спікерів TEDxIvanoFrankivskWomen, що уже зовсім скоро виступлять на франківській сцені», – зазначила ліцензіат проекту TEDxIvanoFrankivskWomen Христина Вінтонів.

  Відтак, 29 жовтня, до Івано-Франківська завітає Вікторія Єсауленко – директор з маркетингу ЮФ "Астерс", колумніст Forbes Woman Ukraine та член Спілки журналістів України. За її плечима сотні публікацій у таких виданнях як «The Ukrainian», «Бізнес», «Chercher la Femme», «10 Days», «Beauty times», «Building», «UJBL», «Юридична практика» та «Travel".

  Олена Тараріна – практичний психолог вищої категорії, сертифікований арт-терапевт, бізнес-тренер та коуч, президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії.


  Олександра Говоруха – менеджер з зовнішніх комунікацій в ІТ-компанії Ciklum, яка з власного досвіду знає як починати все з нуля в новій сфері і новому місті, та поділиться з франківцями своїми лайфхаками.

  Нагадаємо, що до конференції TEDxIvanoFrankivskWomen залишилось менше місяця. Придбати квиток на захід можна на офіційному сайті tedxwomen.if.ua. Конференція відбудеться за підтримки інвестиційно-будівельної компанії "Вертикаль".

   

   

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150