Флешмоб із термометрами влаштували франківці, які досі не отримали тепла у домівки (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Івано-Франківську офіційно розпочато опалювальний сезон. З 7 жовтня, відповідно до рішення міськвиконкому, розпочалася подача тепла в школи, дитсадки та лікувальні заклади. У зв’язку зі зниженням температури розпочали і обігрів житлового фонду міста. За словами директора Департаменту житлової, комунальної політики та благоустою Михайла Смушака, в Івано-Франківську опалювальний сезон розпочався найшвидше в Україні.

  На апаратній нараді у мерії комунальники відзвітували, що 90 відсотків будинків міста вже з теплом. Та опалювальний сезон таки розпочався не для всіх франківців.

  У спільноті «Комуналка ІФ» мешканці міста, до яких ще так і не «дійшло» бажане тепло, навіть влаштували своєрідний флешмоб. Вони фіксують температуру у своїх домівках та викладають світлини з результатом.

  «Вітаю з початком опалювального сезону! Неймовірно "тепло" хочеться згадати компанії які постачають тепло на наших осель. Фото термометра !!!БІЛЯ БАТАРЕЇ – додаю.( вул.Галицька буд.126) Прошу всіх у кого аналогічне "тепло подається" в домівку публікувати фото термометрів біля радіаторів "ОПАЛЕННЯ"», – написав франківець Олег.

  "Приєднуюсь. Горбачевського 40, ТКЕ", – пише Валерій Бантуш.

  "Карпатська, 14", – додає фото Надя Кіпещук.

   

  "Крива 2", – коментує Руслан Засипко.

  У коментарях влаштували своєрідну "перекличку" серед тих, хто ще перебуває в очікуванні тепла.

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150