В Івано-Франківську сьогодні утворився рекордний для міста затор (фото, відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 12 жовтня, в обласному центрі Прикарпаття у заторі стояли одразу три вулиці – Надрічна, Набережна, Галицька — міст на Пасічну. Рух транспорту на них практично зупинився у дві сторони.

  Ускладнювали ситуацію дорожньо-транспортні пригоди, які траплялися через велике скупчення автомобілів. Так, лише на «пасічнянському мості» через Бистрицю Солотвинську сьогодні до обіду трапилися три ДТП. На щастя, обійшлося без потерпілих.

  Патрульній поліції довелося звернутися до водіїв з проханням оминати цю частину міста. Також у поліції зауважили, що сьогоднішній затор став рекордним для Івано-Франківська.

  Нагадаємо, у місті вже давно обговорюють необхідність будівництва ще одного моста через Бистрицю-Солотвинську. Коли у 2008 році через повінь рух автомобілів через міст обмежили, мешканці Пасічної на собі відчули недосконалість транспортної мережі в місті. Якраз тоді всерйоз заговорили про потребу будівництва моста-дублера. Теперішній – уже старий, хоч і недавно відремонтований, проте не витримує сучасних навантажень.

  В листопаді минулого року на першій прес-конференції після виборів, новообраний мер Руслан Марцінків підтвердив, що таки побудує новий міст. Вже 6 травня цього року він заклав перший камінь під будівництво нового моста до мікрорайону Пасічна, який сполучатиме вулиці Хіміків та Надрічну. Вже навіть розпочалося голосування за кращу назву майбутнього мосту. Її мають обрати вже до 31 жовтня. Коли ж з’явиться сам міст – поки достеменно невідомо.

   

  (Visited 100 times, 1 visits today)
 • 180x150