Обласна влада вітає прикарпатців із Днем захисника України

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 14 жовтня, в Україні відзначають День захисника України.

  Голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич вітають зі святом:

  "Вітаємо вас із Днем захисника України! Днем створення Української Повстанської Армії, святом українського війська!

  Традиційно, у день Святої Покрови ми вшановуємо українське військо, яке впродовж усієї історії нашого народу боронило рідну землю. В цей день ми згадуємо славне українське козацтво, схиляємо голови перед продовжувачами їхньої справи – вояками Української Повстанської Армії та вклоняємося усім, хто сьогодні стоїть на захисті територіальної цілісності нашої держави.

  Щиро вітаємо всіх військовослужбовців, ветеранів, солдатів строкової служби, вояків УПА, учасників визвольних змагань та бійців АТО, адже саме на них покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя та свободу свого народу.

  Сьогодні воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві. Висловлюємо слова поваги та подяки нашим землякам, які на сході України, в складних умовах, виконують свій обов’язок перед державою, стали на захист Вітчизни за першим її покликом.

  Новітня історія Українського війська – яскравий приклад служіння Батьківщині, своєму народові. Воїнам наших Збройних сил, солдатам і офіцерам, властиві почуття патріотизму, високі професійні якості та самовідданість справі служіння незалежній Україні.

  Вічна слава військовослужбовцям, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини України, подвиг яких навічно залишиться у пам`яті нашого народу!

  Тож з нагоди свята бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, мирного неба, у родинах затишку і добробуту, а на військовій службі успіхів на благо України і українців".

   Нагадаємо, як у Франківську святкуватимуть День захисника України та 74-у річницю створення УПА (програма).

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150