Міська влада готова вести перемовини щодо купівлі спорткомплексу “Олімп”, – Марцінків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як вже писав Стик, депутат міськради Андріан Волгін розпочав сухе голодування. Основна вимога – повернення спорткомплексу “Олімп” у комунальну власність.

  Під час сьогоднішньої оперативної наради у міськвиконкомі Руслан Марцінків повідомив, що міська влада готова вести перемовини щодо купівлі спорткомплексу.

  Про це йдеться також у дописі на його офіційній Фейсбук-сторінці.

  Однак такий варіант депутата не надто влаштовує. Тому голодування він все одно не припинить, пише "Галицький корепсондент".

  «Так має бути, так правильно, але кажуть, що якщо хочеш щось угробити – створи комісію. Зараз буде комісія, сказали, що мене включать, фонд комунального майна, можливо правоохоронні органи, будемо щось ПНУ пропонувати, розмовляти, розповідає депутат. – Мені це не цікаво. Комісія – це без толку. Сьогодні сядемо, поговоримо, завтра в чиновників будуть якісь відрядження і воно замнеться. Я голодування не припиню. Припиню тільки тоді, коли підпишуть вже якийсь меморандум з ПНУ».

  Що ж до самопочуття, то Андріан Волгін запевняє, що почувається ще більш-менш нормально. От тільки дуже вже сушить. Проте каже, буде триматися, адже сили ще є.

  Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська пропонував гарячий чай голодуючому депутату.

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150