Закінчується благоустрій території дитсадка «Кристалик» (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цього року міська влада зосередилась на ремонті навчальних закладів. На ці потреби у 2016 році заклали в бюджеті рекорду суму – 8 млн. грн. Цим коштом відремонтували приміщення та територію кількох десятків закладів освіти, і тепер ремонт продовжується у близько 10 школах і садках.

  Минулого року розпочалось брукування території ДНЗ №33 «Кристалик». Тоді вдалось облаштувати частину території, а зараз роботи завершують за рахунок додаткових коштів, які виділили на серпневій сесії міськради. Як зазначила завідуюча садка Галина Шевчук, подвір’я з новим благоустроєм стало не лише красивим, але й безпечним для дітей. Тепер у «Кристалику» візьмуться за облаштування дитячих майданчиків, планують встановити спортивно-ігрові споруди. А до цього керівництво разом з батьками працювали на покращення матеріальної бази та ігрового середовища всередині садка.

  «Кристалик» відвідує 362 дитини – це 2 ясельні та 9 дошкільних груп. Це один з найбільших та найстаріших садків міста. «Ми намагаємось створити комфортне середовище для перебування дітей у школах та садках. Адже більшість часу наші діти проводять саме у цих закладах. Окрім упорядкування території, цей садок також є одним із тих, який енергетично модернізують у рамках проекту НЕФКО», – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150