«IT-Школяр» – освітньо-благодійна ініціатива у Франківську

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні все частіше у суспільстві звучить думка про важливість ведення соціально-відповідального бізнесу, де під соціально-відповідальним бізнесом розуміємо добровільний внесок підприємств у розвиток суспільства у соціальній, економічній, екологічній та інших сферах.

  SoftServe – це найбільша глобальна IT-компанія з українським корінням, яка спеціалізується у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.
  Торік її благодійний фонд "Відкриті очі" втілив ряд проектів на суму понад 8 млн.грн. – для допомоги військовим (10 безпілотників, 35 оптичних пристроїв, 3,5 тис. од. екіпірування, 87 од. комп’ютерної техніки та ін.; ремонт та оснащення кабінету-басейну з водної реабілітації спінальних травм у Львівському військовому госпіталі, допомога дітям бійців АТО), соціальні та інфраструктурні проекти (наприклад, освітлення пішохідного переходу у м.Львові). Кошти на ці благодійні проекти надходять як від працівників так і з бюджету компанії SoftServe.

  Цього разу хотілося б розповісти про ще один благодійний проект компанії, котрий вже два роки поспіль надає можливість дітям Івано-Франківщини безкоштовно навчатись на курсах із веб-технологій − "ІT-Школяр". Даний проект створено, щоб надати можливість дітям-сиротам, напівсиротам та дітям із малозабезпечених та кризових сімей, обдарованим дітям із сільської місцевості вивчати основи веб-розробки, ближче познайомитись зі світом ІT-технологій, отримати розуміння роботи в цій сфері, її особливостей та переваг. Окрім основної програми курсу, учасники знайомляться зі світом тестування програмного забезпечення, тренують так звані "soft skills": вчаться презентувати себе, ставлять конкретні цілі та задачі, боряться зі страхом публічних виступів.

  Що ж до цілей проекту, випускники курсу мають зрозуміти як створюються сайти, навчитись створювати власні html-сторінки, оперувати базовими матеріалом по HTML/CSS та застосувати отриманні знання при створенні власної веб-сторінки. Двомісячний інтенсив завершується своєрідним іспитом − презентацією технічного завдання (створення власної веб-сторінки) та захистом теоретичного питання!
  Усі, хто успішно справився із поставленими завданнями та наполегливо працював протягом навчального періоду − отримують цінні знання та навики, підтверджені сертифікатом IT-Академії SoftServe, можливість безкоштовного навчання на курсах англійської мови у закладі-партнері − Канадському Бізнес-Центрі та сувенірну продукцію компанії.

  Попереду новий навчальний рік, тож команда благодійного проекту " ІT-Школяр" з нетерпінням чекає на своїх нових учнів!

  Якщо Вас зацікавила участь у проекті, телефонуйте:

  Координатор проекту: Олексин Олена (066) 6560920

  Викладач: Багрянцев Станіслав (050) 8241285

   

   

  (Visited 46 times, 1 visits today)
 • 180x150